פינת הנוסטלגיה 
שנות הזהב: נזכרים בבנות הזהב 

שנות הזהב: נזכרים בבנות הזהב

 
פינת הנוסטלגיה |
 

בשנים שעוד היה לנו רק ערוץ 1 וערוץ 2 הן הופיעו אצלנו בסלון בכל יום שישי בצהריים וחיממו לנו את הלב עם דורותי הרצינית, בלאנש השובבה, סופיה הצינית ורוז הנאיבית. בואו להיזכר בגרסה האמריקאית לבנות הזהב

 
 
 
 
 
 
 
 
 

"בנות הזהב" (The golden girls) היא במקורה סדרה אמריקאית שעלתה בארצות הברית בשנת 1985 ושודרה במשך 7 עונות, עד שנת 1992. הסדרה סיפרה את סיפורן של ארבע נשים מבוגרות שעוברות לגור ביחד, ובצורה מאוד משעשעת תיארה את כל המצבים שיכולים לקרות בסיטואציה כזו. הסדרה זכתה בפרסי אמי ובגלובוס הזהב והיתה מאוד פופולארית בארצות הברית, כאשר ביאה ארתור, בטי ווייט, רו מקלנהן ואסטל גטי הן בנות הזהב הראשונות.

מאז עברה הסדרה גלגולים רבים ושודרה במדינות שונות, ולאחרונה זכתה הסידרה לעדנה מחודשת בגירסה הישראלית עם ארבע השחקניות הכי גדולות בארץ: חנה לסלאו, רבקה מיכאלי, תיקי דיין ומיקי קם.

 

הבאנו לכם טעימה קטנה מהגירסה האמריקאית כדי שתוכלו להיזכר בעונג של שישי בצהריים, או אם אתם עדיין לא מכירים - זה בדיוק הזמן.  

 

קליפ הפתיח של The golden girls

 

אחד הדברים שאפיינו את בנות הזהב היה רצף של פאנצ'ים קורעים בכל פרק. הנה קליפ מתוך העונה השלישית שממחיש היטב מה מתרחש אצל הבנות בבית:

 
 

 

ריבה, הדמות הישראלית של רבקה מיכאלי, דומה מאוד לדמות האמריקאית של סופיה - הזקנה שאומרת את כל מה שעובר לה בראש, ונהנית להטיח עלבונות בכולם בלי לעשות טיפה של חשבון. הנה קליפ עם הקטעים הכי מצחיקים של סופיה:

 

 

ואחרון חביב: ראיון עם ביאה ארתור (דורותי), בטי ווייט (רוז) ורו מקלנהן (בלאנש):

 

 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by