הבנות 
שוש - תיקי דיין 

שוש - תיקי דיין

 
הבנות |
 

שוש היא מושבניקית לשעבר, שעברה לדירה של דליה אחרי שבעלה נפטר. שוש דוגלת בערכים של מסורת, ולא תמיד מסתדרת עם הקצב המהיר של העיר הגדולה. בואו להכיר את הדמות שלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 צילום: יוסי צבקר 
 

 

לאחר שבעלה האהוב נפטר עזבה שוש את מושב מעלה יחזקאל, בו היא חיה כל חייה ובו גידלה את חמשת בניה. שוש עברה לגור בתל אביב במטרה לפתוח דף חדש, אבל גם בעיר הגדולה שוש עדיין חיה על פי עולם הערכים של המושב. היא אוהבת מסורת, שיגרה ובעיקר פרות. היא מאמינה באלוהים אמונה שלמה ובטוחה שיש לה קו ישיר אליו.

 

אבנר, בעלה המת, עבר לגור בתל אביב יחד איתה. היא מעולם לא הסכימה לשקול את האופציה להתחתן מחדש. תמונתו עדיין מונחת לצד מיטתה והיא מתייעצת איתו באופן קבוע. דליה מסרבת לצאת לדייטים, אך  בעידודן של הבנות היא תמצא את האומץ הדרוש לה להיפרד מבעלה המת.

 

שוש תמימה עד כדי טמטום, למרות שנגלה מהר מאוד שהיא אולי נאיבית אבל ממש לא מטומטמת. תמימותה היא לחם וחמאה עבור ריבה, הזקנה הגזענית, שהתחביב שלה הוא ללעוג לשוש. שוש היא גם סקרנית גדולה, חרוצה, בשלנית, ובעצם היא זו שמתפקדת כאם הבית.

 

 

זה לא הסיטקום הראשון שבו משתתפת תיקי דיין. את תפקידה ב"קרובים קרובים" עם יהורם גאון וליאורה ריבלין אי אפשר לשכוח. זה היה הסיטקום הישראלי הראשון.

 

תיקי שירתה בלהקת גייסות השריון ומשם המשיכה לתפקידים רבים בקאמרי, וגם הופיעה ב"מלכת האמבטיה" של חנוך לוין. בהמשך השתתפה בתוכניות בידור בטלויזיה כמו "לול", ומשם הדרך כבר היתה סלולה אל המסך הגדול.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by