בארץ 
פעיל בליכוד: מאבטח רה"מ תקף אותי בכנס של המפלגה • תיעוד 

פעיל בליכוד: מאבטח רה"מ תקף אותי בכנס של המפלגה • תיעוד

 
בארץ |
 

יעקב בניטה טוען כי לאחר ויכוח בין השניים, איש הביטחון דחף אותו והלם בו בצלעות. מצלמות האבטחה תיעדו את הרגע שבו המאבטח השליך את הפעיל לעבר המדרגות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יעקב בניטה, פעיל בצעירי הליכוד שהשתתף בכנס בשדרות לפני כשבועיים, טוען שמאבטח ראש הממשלה בנימין נתניהו תקף אותו. בתיעוד מצלמות האבטחה ניתן לראות המאבטח דוחף את בניטה בחוזקה לעבר המדרגות.

 

"בסך הכול רציתי לפנות מקום לאישה בהיריון. שאלתי את אחד המאבטחים אם יש אפשרות להכניס אותה", סיפר בניטה. "הוא אמר לי שהמקום מלא. כמובן, בלי שאלה, אמרתי שאני מוכן לצאת כדי שהיא תיכנס במקומי".

 

 
יעקב בניטה
 יעקב בניטה   צילום: חדשות 13 
 

"ברגע שיצאתי החוצה המאבטח פשוט סגר לנו את הדלת", סיפר בניטה. "אני פותח את הדלת, אומר לו 'אתה יכול בבקשה להכניס אותה? אני פיניתי לה מקום'. הוא אמר לי 'אתה רוצה לנהל לי פה את העניינים? בוא רגע איתי החוצה'".

 

לאחר מכן בניטה מספר שהותקף על ידי המאבטח: "הוא פשוט משך אותי ודחף אותי החוצה, תוך כדי אגרוף לתוך הצלעות. זה אגרוף, תרתי משמע בלב. כנראה כדי לנסות להסיט את העניין, הןא כרז בקשר 'תקיפה, תקיפה', כאילו אני תקפתי אותו. לפתע אני מתחיל לראות אנשים יוצאים מהחדרים, מאבטחים מכל מיני כיוונים רצים לכיווננו, ואני חסר אונים".

 

עורך דינו של המאבטח, צור פרץ: "המאבטח, תוך שהוא מנצל את מיומנותו והכשרתו הבאמת ייחודית, מכלה את זעמו במרשי".

 

התיעוד אינו מציג את כל השתלשלות האירועים, ובמשטרה יצטרכו לבדוק  אם יש דברים שלא נקלטו במצלמות והובילו את כוח האבטחה לפעול באופן הזה.

 

מהשב"כ נמסר בתגובה: "התלונה אינה מוכרת לנו, ואם תתקבל, היא תטופל בהתאם להנחיות הגורמים המוסמכים".

 

 
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by